Infrasauna – saunariumas – sveikatai ir grožiui palaikyti

Infrasauna – saunariumas – sveikatai ir grožiui palaikyti
1. Jeigu egzistuotų metodas padidinti kūno energiją, numesti svorį, sumažinti stresą, išvalyti organizmą nuo toksinų, išvalyti odą ir tuo pat metu padidinti imuninės sistemos atsparumą nuo paprasto peršalimo, kraujo apytakos sutrikimų, astmos, bronchito ir kitų kvėpavimo sistemos bei kitų sudėtingų ir gyvenimo kokybę bloginančių ligų, kiek jis būtų vertas?
2. Kas būtų jei žmogui, norinčiam gauti šią naudą pakaktų pabūti atsipalaidavusiam ir pasėdėti 15-30 minučių per dieną tris arba keturis kartus per savaitę klausantis muzikos, žiūrint televizorių, arba kalbant telefonu – kiek vertas būtų šis metodas?
3. Prieš šimtus metų žmonės atrado ir pradėjo naudoti šilumos terapiją kaip natūralaus gydymo nuo daugelio ligų ir sutrikimų šaltinį. Infraraudonųjų spindulių teikiama šiluma paprastai ir natūraliai patenkina didžiausius šildymo reikalavimus, kurių reikia žmogaus organizmui.

Geresnė kraujo apytaka ir energijos antplūdis

ilgųjų infraraudonųjų spindulių energiją absorbuoja žmogaus ląstelės, kas sukelia fizinį reiškinį, vadinamą „rezonansu“. Tokiu būdu ląstelių veikla akimirksniu yra suaktyvinama, ko pasiekoje pagerėja kraujo apytaka, padidėja deguonies lygis kraujo ląstelėse, pagreitėja medžiagų apykaita – atsiranda daugiau energijos.

Lieknėjimas

ilgosios infraraudonųjų spindulių bangos gali būti geras pagalbininkas lieknėjant. Šios bangos pagreitina medžiagų apykaitą gyvybiškai svarbiuose organuose ir endokrininėse liaukose, kas lemia didelį kalorijų praradimą.

Širdies ir kraujagyslių sveikata

infraraudonieji spinduliai padidina širdies ritmą ir kraujo apytaką, kas yra svarbu palaikant kiekvieno sveikatą. Širdies ritmas padidėja, kada daugiau kraujo perduodama iš vidinių organų link galūnių, nedidinant kraujospūdžio.

Greitesnis reabilitacijos laikas po traumų

šiluma, kurią generuoja ilgosios infraraudonųjų spindulių bangos, stimuliuoja periferinių kraujagyslių išsiplėtimą. Dėl to į sąnarius ir galūnes patenka deguonis, ko pasiekoje atsipalaiduoja sustingę raumenys, pagreitėja patemptų sausgyslių gijimas, sumažėja skausmas bei sutrumpėja reabilitacijos laikas.

Detoksikacija (toksinų pašalinimas)

reguliariai naudojantis infraraudonųjų spindulių pirties teikiamais malonumais ir pranašumais pagreitėja medžiagų apykaita mūsų organizme. Toksinai ir kitos žalingos medžiagos yra pašalinamos iš organizmo per odą gausaus prakaitavimo metu. Oda kinijos medicinoje laikoma trečiuoju inkstu, kadangi tikima, kad ji atsakinga už 30% organizmo atliekų eliminavimą.

Graži ir sveika oda

infraraudonųjų spindulių šilumos terapija leidžia padidinti kraujo apytaką ir pernešti didelius maistingųjų medžiagų kiekius į odą, tokiu būdu skatinant sveikesnę odos spalvą, tekstūrą bei švelnų jos išvalymą.

Padidėjęs imunitetas

ilgosios infraraudonųjų spindulių bangos teigiamai veikia imuninę sistemą, kuri saugo mūsų organizmą nuo kenksmingų bakterijų. Teigiama, kad nuolatinė ilgųjų infraraudonųjų spindulių terapija gali padėti apsisaugoti nuo peršalimo ar gripo.

Streso mažinimas ir atsipalaidavimas

infraraudonųjų spindulių terapija padeda pajusti bendrą atsipalaidavimo efektą – atsipalaiduoja kūno raumenys, nukrinta įtampa po sunkios dienos darbe ir tiesiog užvaldo begalinis ramybės jausmas.

Nemigos profilaktika

po to, kai mūsų kūnas atsipalaiduoja ir užplūsta ramybės jausmas, papildomų pastangų geram miegui tikriausiai nebeprireiks. Saldžių sapnų…

Pastaba. Čia pateikta informacija nepakeičia gydytojo konsultacijų. Jeigu turite sveikatos problemų, prieš naudodamiesi infraraudonųjų spindulių pirtimi, visuomet pasitarkite su savo gydytoju!

Kas tai yra infraraudonųjų spindulių bangos?


Saulė yra pagrindinis mūsų infraraudonųjų spindulių šaltinis. Kai saulės spinduliai paliečia žemės paviršių, šiluma, kurią jaučiame, iš tikrųjų yra tolimosios infraraudonųjų spindulių bangos.
Infraraudonųjų spindulių šiluma būtina visoms gyvybės formoms. Gulėdami paplūdimyje, Jūs sugeriate infraraudonųjų spindulių šilumą. Deja, kartu sugeriate ir tiesioginius ultravioletinius spindulius, kurie yra žalingi. FIR (tolimųjų infraraudonųjų spindulių) šiluma suteikia visus natūralios saulės šviesos privalumus be jokio žalingo saulės spindulių poveikio.
Nematoma ir itin saugi tolimųjų infraraudonųjų spindulių šiluma, generuojama infraraudonųjų spindulių pirtyje, gali prasiskverbti gerokai po oda ir dėl to kūnas ima prakaituoti esant 43-60°C temperatūrai (daug žemesnei negu įprastose pirtyse). Ši šiluma gali būti panaudota lokaliai pakelti audinio temperatūrą; taip galima laikinai sumažinti nedidelį raumenų arba sąnarių skausmą, artritą ir raumenų mėšlungį; sumažinti įtempimą; padėti atpalaiduoti raumens audinį.
Kaip buvo minėta, FIR infraraudonųjų spindulių energija yra iš saulės gaunamo gamtinės šviesos spektro dalis, atėmus odą žalojančius UV, todėl šią šilumą naudoja NASA oro pajėgos. Azijoje ir Europoje ši šiluma jau yra naudojama sveikatos ir grožio produktams.
Ilgieji infraraudonieji spinduliai yra iš saulės gaunamos šviesos energijos forma. Jie priskiriami tai pačiai infraraudonųjų spindulių kategorijai šviesos spektre, tačiau dėl jų ilgesnio bangos ilgio, FIR negali būti matomi žmogaus akimi, kaip ir ultravioletiniai spinduliai. Tokia energija yra absoliučiai BŪTINA ir NAUDINGA žmogaus organizmui bei visiems gyviems sutvėrimams pasaulyje.
FIR sugeba įsiskverbti, lūžti, spinduliuoti ir atspindėti. Žmogaus organizmas gali absorbuoti FIR dėl jų didelės įsiskverbimo gebos. Kuomet FIR įsiskverbia per odą į poodinius audinius, jie iš šviesos energijos pavirsta šilumine energija. Šiluminis poveikis giliuose audinių sluoksniuose lemia tai, kad kraujagyslės kapiliaruose pradeda plėstis, kas skatina geresnę kraujo apytaką, o tokiu būdu sukurta šiluma padeda atsikratyti organizmo toksinų ir medžiagų apykaitos atliekų prakaitavimo būdu.